Życie bez dawania innym nie jest warte życia

Wsparcie

Nawet najsilniejsze uczucia i więzi emocjonalne nie mogą zapewnić profesjonalnej opieki, której wymagają pacjenci w końcowym stadium choroby. Może to zapewnić tylko ścisła współpraca między bliskimi pacjenta a zespołem medycyny paliatywne i wolontariuszami. Taką opieką otaczają chorych hospicja domowe. Wsparcie materialne, merytoryczne oraz promocja i rozwój idei hospicjum domowego to misja naszej Fundacji.

Pacjenci hospicyjni potrzebują wózków inwalidzkich, przenośnych toalet przyłóżkowych, łóżek rehabilitacyjnych i wielu innych urządzeń, które są niezbędne w ostatnich tygodniach życia. Zapewnienie im takiego sprzętu wymaga niemałych środków pieniężnych. Każda pomoc oferowana przez ludzi o dobrym sercu jest w tej sytuacji darem wielkiej wartości.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim ludziom dobrej, którzy w miarę posiadanych funduszy zechcą wesprzeć misję Fundacji.

Dane do przelewu tradycynego

Numer konta: 91 2130 0004 2001 0824 8221 0001