Koncert charytatywny 2023

16 grudnia 2023 roku, w pięknej siedzibie Polskiej Akademii Nauk, w Pałacu Staszica w Warszawie, odbył się wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz Fundacji „Sokrates”. Atmosfera tego wieczora była niesamowita, a publiczność zgromadzona na tej wyjątkowej charytatywnej imprezie była gotowa do wspierania szczytnej misji Fundacji.

Na scenie pojawił się utalentowany mistrz lutni, Adam Nowakowski, aby dostarczyć niezapomniane doznania muzyczne. Zafascynowani melodią barokową i renesansową, uczestnicy koncertu w pełni oddawali się dźwiękom, które niosły ze sobą bogactwo kultury i historii.

Występ mistrza lutni składał się z różnorodnych kompozycji, od delikatnych, melancholijnych dźwięków renesansowych po dynamiczne utwory barokowe, które poruszały serca publiczności. Każda nuta była wyważona z precyzją, co sprawiło, że koncert był nie tylko wyjątkowym doświadczeniem muzycznym, ale także podróżą przez różne epoki i style muzyczne.

Fundacja „Sokrates” w trakcie koncertu przedstawiła swoje cele charytatywne oraz działania na rzecz edukacji i rozwoju społeczności. Koncert charytatywny nie tylko dostarczył wspaniałych wrażeń muzycznych, ale także połączył ludzi w jednym celu – pomocy potrzebującym.